SOUTĚŽE

 

Soutěž o 2x1 vstup na Jan Blomqvist & band @ Roxy

Berlínský umělec Jan Blomqvist se k nám opět navrací a 20. prosince jeho kroky povedou do klubu Roxy! Právě tam by spolu se svým bandem měl představit nové album "Disconnected", jež vyšlo po dvou letech od vydání jeho debutu "Remote Control", a které bylo nahráno hned na čtyřech místech po světě. Vy si ho můžete vychutnat live a ke všemu za vstup nezaplatit ani korunu! Tedy to samozřejmě až v případě, že znáte odpověď na soutěžní otázku a bude vám štěstí při losování přát... Držíme vám palce!

 

Soutěž bude ukončena 17. prosince, za kontaktování výherce je zodpovědný promotér. Kompletní informace o akci naleznete zde.

Jaké hudební nástroje doprovodí Jana Blomqvista 20. prosince v Roxy?
a) saxofon a kytara
b) bicí a klávesy
c) saxofon a bicí
 
 
 
 
 
 

Odesláním soutěžního formuláře souhlasím s tím, aby provozovatel webu použil moji emailovou adresu pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a za účelem kontaktování a předání výher a rozesílání pravidelných informací o nových zajímavých soutěžích. Osobní údaje zde uvedené nebudou poskytnuty žádné další straně. Z případného mailingu je možné se kdykoli zdarma trvale odhlásit.

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016