SOUTĚŽE

 

Soutěž o 2x2 víkendové vstupenky na festival Kačeři

Festival Kačeři se rychle přiblížil a Techno.cz vám nyní přináší soutěž o 2x2 víkendové vstupenky! Tradiční festival představí spousty vystupujících a aktivit. Mezi kapelami dominují Pipes and Pints, němečtí Tune Circus, Prago Union nebo Kapitán Demo. Na DJ stage se představí velká řádka českých i zahraničních DJs. Světově známé techno jméno Horacio Cruz, slovenský projekt B-Complex, zalomený Pixie, nebo také Subgate s Ravicem a Wulkym. Co pro výhru musíte udělat? Jednoduše zodpovězte jednoduchou otázku! Nápovědu naleznete na webových stránkách festivalu: www.kaceri- festival.cz.

 

Soutěž bude ukončena 15. srpna, za kontaktování výherce je zodpovědný promotér. Kompletní informace o akci naleznete zde.

Odkud přiletí DJ headliner Horacio Cruz?
a) New York
b) Málaga
c) Ústí nad Labem
 
 
 
 
 
 

Odesláním soutěžního formuláře souhlasím s tím, aby provozovatel webu použil moji emailovou adresu pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a za účelem kontaktování a předání výher a rozesílání pravidelných informací o nových zajímavých soutěžích. Osobní údaje zde uvedené nebudou poskytnuty žádné další straně. Z případného mailingu je možné se kdykoli zdarma trvale odhlásit.

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016