CLANEK

 

Nachtdigital bude i letos s domácí účastí

Tým stojící za oblíbeným německým festivalem Nachtdigital letos představí nový formát. Festival s názvem Escape To Olganitz proběhne na stejném místě už poslední víkend v červenci...

 

Escape To Olganitz proběhne od 29. do 31. července a zároveň se bude jednat o další ročník v řadě od posledního Nachtdigitalu v roce 2019. Nová akce bude komornější s kapacitou 2.000 návštěvníků, a rovněž představí i méně umělců.

Line up bude rozdělený mezi taneční parket a ambient floor. O rave se postarají jména jako Evan Baggs, Job Jobse, Gabrielle Kwarteng, Sedef Adasi, Bambounou, Manamana, Mor Elian, Roza Terenzi, Jennifer Cardini, Palms Trax, Tijana T a Roman Flügel, kteří vystoupí živě jako Tracks on Delivery. Na SENKE Ambiente Floor zahrají například Mor Wen, Philipp Rmke, Eva Porating, MDMK, Psj, Music for Human People a další.

Nachtdigital

Tým stojící za festivalem uvedl: "Čas od posledního Nachtdigitalu byl jako jízda na horské dráze. Jako crew chceme konečně vrátit do světa něco hezkého a vyslat signál. Návrat do Olganitz je proto pro nás také velmi emotivním okamžikem. Rozhodli jsme se to udělat zevnitř."
Pro další informace sledujte web festivalu.Pavel Aeling

zdroj: Resident Advisor

 
 
 
 

ČLÁNKY AUTORA

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016