CLANEK

 

Neuron vydává nové EP skrze značku Fourseason

Petr Karda založil značku Fourseason v listopadu roku 2011 jako YouTube kanál, jehož prostřednictvím představuje zajímavou drumandbassovou produkci jak od talentovaných nováčků, tak i na scéně již etablovaných jmen. Kromě promování nových tracků a DJingu se však prostřednictvím značky Fourseason věnuje i vydávání nové produkce od zajímavých jmen. Jako novinku v katalogu nyní představuje nové "Forest EP" od českého producenta jménem Neuron.

 

Český Nelver. I tak někteří nazývají talentovaného českého producenta, jenž vystupuje pod pseudonymem Neuron. A není se čemu divit - je zde znát precizní práce s dechberoucí atmosférou, která uchvátí na první poslech. Neuron má za sebou releasy u značek Boey Audio, Offworld Recordings nebo Liquid Flavours Records, nyní však posílá do světa své nové "Forest EP" právě pod hlavičkou rovněž české značky Fourseason. Čtveřice uhrančivých tracků chytí za srdce každého fanouška melodického liquid funku, přičemž důraz na atmosferický prožitek jednotlivých tracků zde hraje tu největší roli.

Jsem moc rád, že se i na naší scéně najdou talentovaní producenti, ktěří dokáží překvapit a jejichž produkce mě v záplavě nepřeberného množství nové hudby dokáže oslovit. A je to právě Fourseason, jehož prostřednictvím se ke mně zajímavá hudba na poli zlomených beatů dostává. "Forest EP" je volně ke stažení v digitální podobě prostřednictvím portálu Bandcamp.

K titulní skladbě "Forest" vznikl i krásný videoklip:Celé EP si pak poslechněte na portálu SoundCloud:

Sledujte také:

Web
YouTube
Bandcamp
Facebook
SoundCloud

Pavel Aeling (Stanjah)

 
 
 
 

ČLÁNKY AUTORA

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016