SOUTĚŽE

 

Soutěž o 2x2 lístky na akci Soul&Sin with Hunee

O přednostech chorvatského festivalu Dimensions vás informujeme rok co rok, a i letos se do pevnosti Punta Christo vydá 30. srpna opravdová elita, aby si pobyt u moře užila se vším všudy... Loni tam dle očekávání zazářil také Holanďan Hunee, a pokud jste u toho nebyli, nemusíte zoufat! Již tuto sobotu se totiž právě tento velký talent s velkým srdcem, pořádnou dávkou energie a s širokým hudebním záběrem představí konečně u nás, a to na párty Dimensions & Cross presents Soul&Sin. Na akci jste srdečně zváni a pokud bude štěstí při vás stát, pak se na ni navíc podíváte bez placení vstupného. Stačí jen zodpovědět pro fanoušky poměrně jednoduchou otázku v naší soutěži a mít pak kliku při losování...

 

Soutěž bude ukončena 21. července, za kontaktování výherce je zodpovědný promotér. Kompletní informace o akci naleznete zde.

Na jakém labelu vydal Hunee album "Hunch Music"?
a) Rush Hour
b) Dimensions
c) Dekmantel
 
 
 
 
 
 

Odesláním soutěžního formuláře souhlasím s tím, aby provozovatel webu použil moji emailovou adresu pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a za účelem kontaktování a předání výher a rozesílání pravidelných informací o nových zajímavých soutěžích. Osobní údaje zde uvedené nebudou poskytnuty žádné další straně. Z případného mailingu je možné se kdykoli zdarma trvale odhlásit.

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016