PARTYINFO

 

CLIMAX 23RD ANNIVERSARY W/ SONNY WHARTON (UK)

Datum konání:
27.11.2021 - sobota
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
Sonny Wharton (UK), Chris Sadler, Luke Stanger (UK)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 23:00, vstup: předprodej: GoOut.net

 
 
Climax oslaví v listopadu 23. narozeniny

Nejstarší česká klubovka oslaví již tradičně na konci listopadu další narozeniny. Hlavním hostem těch 23tých bude šikovný britský producent a brilantní DJ Sonny Wharton. Večer bude klasicky pod taktovkou rezidenta Chrise Sadlera. Dalším hostem z Velké Británie bude také výborný Luke Stanger. Nečekejte nic míň než aktuální světovou groovy a pumpin' house music po celou noc.

 

Headliner noci Sonny Wharton je již dnes velkou postavou house a techno scény a to nejen ve Velké Británii. Sonny má skvělou produkci a patří mezi světovou špičku díky svým DJ skills. Jeho kariéru nastartovalo vítězství v mix-tape soutěži pro Renaissance a DJ Mag, díky které se stal rezidentem na Ibize.

 


Sonny Wharton je dnes již známý po těch nejslavnějších klubech a festivalech na světě. Publikum si ho oblíbilo díky velké hudební rozmanitosti v jeho setech, elektrizující energii a také díky velké podpoře od BBC Radio 1. Letošní 23. oslava legendární klubovky Climax nemohla mít lepšího hosta. Poslední sobota v měsíci listopad - 27.11, Roxy!

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016