PARTYINFO

 

KLUBOVNA 2.PATRO JE ZPĚT! WEEKEND OPENING - FRIDAY

Datum konání:
01.11.2019 - pátek
Místo konání:
Praha - 2.patro
DJs:
A.Skillz (Fingerlickin', UK), Ondrash & Forrest Pine
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 22:00, vstup: předprodej GoOut.net

 
 
Britský beatmeister A.Skillz dnes otevře Klubovnu 2. patro

Britský A.Skillz patří už dlouhá léta mezi špičku nejzručnějších "turntablistů", kteří dokáží s vinyly opravdová kouzla. Ve svých setech bravurně míchá funky breaks, hip hop, soul, breakbeat nebo drum’n’bass. To vše ještě s chutí proloží známými popovými či rockovými hity. Jeho studnice znalostí různých žánrů je opravdu obdivuhodná. Toho si už dávno všimli i u Finger Lickin´ Records, který je líhní hvězd jako Krafty Kuts, Plump DJs, The Freestylers, Dub Pistols nebo Drumattic Twins, kde A.Skillz patří k hlavním tahounům tohoto labalu.

 

A.Skillz vydává i na řadě dalších světoznámých labelů, spolupracuje s předními interprety i z jiných hudebních žánrů a pravidelně remixuje klasické hity do nové taneční podoby, např. hity The Beatles: "Come Together" nebo "Strawberry Fields".
Jeho set si můžete užít již tento pátek 1. listopadu v rámci znovuotevření Klubovny 2. patro (Dlouhá 37, Praha 1). A.Skillz vystoupí první večer dvoudenní otvíračky. Domácí support odehrají finalisté soutěže Red Bull Music 3Style Ondrash & Forrest Pine

https://www.2patro.com/

A.Skillz:

https://soundcloud.com/a-skillz
https://spoti.fi/2PoOfV5

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016