PARTYINFO

 

HOSH (DIYNAMIC, FRYHIDE, DE)

Datum konání:
11.05.2019 - sobota
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
HOSH (Diynamic, Fryhide, DE)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 23:00, vstup: předprodej: 230,- Kč + poplatky GoOut: https://www.roxy.cz/events/detail/2025/hosh

 
 
Hamburský producent HOSH se vrací do Roxy

Jeden z tahounů Solomunova labelu Diynamic a uznávaný producent HOSH se vrací po dvou letech zpět do Roxy. Tuto noc plánuje klub Roxy zavzpomínat na dlouholetého rezidenta a přítele DJe Loutku, který by v květnu oslavil 52. narozeniny. HOSHe tak doprovodí na hlavní i druhé stage Michalovi DJští kolegové a přátelé. HOSH byl v roce 2015 prvním z producentů Diynamic Music v ČR a od té chvíle klubem Roxy prošla několikrát jména jako Kollektiv Turmstrasse, Adriatique nebo Solomun. HOSH je jeden z producentů, kteří se neustále vyvíjí a posouvají hranice svého soundu, čemuž odpovídá i nedávné založení HOSHova vlastního labelu Fryhide neboli Freiheit - německy svoboda. Předprodej začal ve čtvrtek 11. dubna přes MY ROXY. Pro registrované s 10% slevou prvních 24 hodin, poté i v ostatních předprodejích.

 

"Když jde o tvorbu nové hudby, produkce je pro mě jako vaření, jídlo/track je tím lepší, s jakou láskou ho děláte," říká Holger Behn aka HOSH. Vaří se spoustou hravých i atmosferických house linek. Jeho výsledný produkt je láska na první poslech. Holgerova produkce a remixy mají svoji typickou vytříbenost a propracovanost. Mezi jeho nejznámější releasy patří "Lunchtime" nebo remix epického tracku Rufus - "Innerbloom".

HOSH

HOSH tráví na tanečním parketu spoustu času a za tu dobu už nejlíp ví, co funguje a dokáže si pohrávat s náladami v klubu jako málokdo jiný. Známý je svojí rezidenturou v berlínském Watergate nebo amsterdamském Studiu 80 a je taky pořadatelem legendárních open air festivalů Grünanlage v severním Německu. Už od roku 2006 je nepostradatelnou součástí hamburského labelu Diynamic, který je v ČR tak oblíbený a jehož umělci pravidelně vyprodávají klub Roxy. 11. května se přijďte přesvědčit, proč tomu tak je.

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016