PARTYINFO

 

NETSKY (BE)

Datum konání:
13.10.2018 - sobota
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
Netsky (BE)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 23:00, vstup: předprodej: 390,- Kč + poplatky GoOut: https://goout.net/cs/listky/netsky-be+support/oxuc/, NoD: 400,- Kč
 
 
Arény plnící král drum´n´bassu Netsky se vrátí do Roxy

Nezáleží na tom, jestli je zrovna hlavní hvězdou některého z největších festivalů na světě, nebo si dá odbočku v menším klubu. Energie této mezinárodní osobnosti elektronické hudby je poznat kdekoliv. A kdo to je? Světově uznávaný DJ, producent a hlavně miláček místního publika Netsky, který se vrátí v říjnu do Roxy. Za sebou má hraní pro desetitisícové davy po celém světě od Coachelly přes Glastonbury až po Pukkelpop. I díky tomu se stal nejvýše umístěným drumandbassovým DJem v DJ Mag Top 100, ale také nejmladším nositelem Flemish Culture Award za přínos v hudební sféře. A zdá se, že jeho vítězné tažení zdaleka nekončí. Předprodej začal 8. srpna od 15:00 přes GoOut.

 

Na svém kontě má Boris Daenen i mnoho úspěšných spoluprací. Jednou z nich je například nedávné znovuvydání hitovky "Rio", která byla doplněna o vokál Grammy oceněného rappera Macklemora. Remixů má v rukávu též nepočítaně. Za zmínku stojí jména jako Swedish House Mafia, Rusko, Ed Sheeran, Dua Lipa nebo Jack Ü. A to už je pěkná sbírka. V současné době tráví tento mladý Belgičan spoustu času v LA ve studiu s několika Grammy ověnčenými producenty Stargate, kteří pracovali například s Rihannou, Jay-Z nebo Coldplay, a připravuje album, které by mělo být jeho absolutním globálním průlomem. Předtím, než se tak stane, stihne ještě 13. října párty v Roxy. Že to bude "night to remember", asi není nutné dodávat.

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016