PARTYINFO

 

MYSTIC SK8 CUP 2018

Datum konání:
29.06.2018 - 01.07.2018
Místo konání:
Praha - Štvanice
Live:
H2O (USA) + All For Nothing (NL), Onyx (USA), Stereo MCs (UK)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 13:00, vstup: předprodej: www.goout.cz, www.ticketportal.cz
 
 
Stereo MC´s a Onyx hvězdami akce Mystic Sk8 Cup

Pražský ostrov Štvanice se stane již po čtyřiadvacáté dějištěm jednoho z největších skateboardových závodů v Evropě. Ve dnech 29. června až 1. července zde proběhne legendární Mystic Sk8 Cup, kam zavítá více jak 150 předních skateboardistů a skateboardistek z celého světa, kteří si za své výkony rozdělí prize money v celkové výši 800.000,- Kč. Součástí třídenního programu jsou tradičně i večerní koncerty zahraničních kapel.

 

H2O (USA), All For Nothing (NL) – pátek 29. 6.

Každý, kdo se nějakým způsobem pohybuje kolem skateboardingu, se dříve nebo později musel setkat s americkou punk-rockovou partou H2O, která funguje už od roku 1994. Do Prahy zavítají v rámci oslav deseti let od vydání alba "Nothing To Prove". Jako support si převezou All For Nothing z Nizozemska.

ONYX (USA) sobota 30. 6.

Po loňském vystoupení Delinquent Habits nebude ani letos chybět hip hop nejvyšší kvality. V sobotu vystoupí pod širým nebem legendární Onyx (USA), kteří od roku 1988 píší dějiny (nejen) hardcore rapu východního pobřeží. Od první desky "Bacdafucup" z roku 1993 se vystřílelo v Queensu mnoho zásobníků, ale i po třiceti letech patří Fredro Starr a Sticky Fingaz k nejoriginálnějším umělcům na scéně. Kdo zažil některé z jejich vystoupení, tak ví, že každá show jde do maxima a setlist jejich koncertů je doslova "best of" z jejich kariéry. Na Štvanici tak určitě zazní jak novinky z letošního alba "BlackRock", tak i osvědčené hitovky jako "Slam", "Whut Whut", "Throw Ya Gunz", "Raze It Up" nebo "#WakeDaFucUp" a další. ONYX vystoupí v rámci sobotního programu od cca 20:00.
Stereo MC’s live (UK) – neděle 1.7.

O zakončení letošního ročníku Mystic Sk8 Cupu se v neděli postarají britští Stereo MC’s s jejich originální směsí taneční elektroniky, hip hopu a dalších stylů, které kolem sebe za 33 let působení vstřebal frontman Rob Birch. Do Prahy přijedou Stereo MC's v plné koncertní sestavě a navíc i s jedním překvapením. Chybět určitě nebudou ani ty největší hity jako "Connected", "Step It Up", "Sofisticated" a další.
Vstupenky na jednotlivé koncerty i výhodnější permanentku je možné zakoupit na www.goout.cz.

www.mysticsk8cup.cz

www.facebook.com/MysticSk8Cup

www.instagram.com/mysticsk8cup

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016