PARTYINFO

 

AGORIA (FR)

Datum konání:
18.05.2018 - pátek
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
Agoria (FR), Loutka, Fatty M
2nd stage: Ondrej K & Zissou
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 23:00, vstup: předprodej: MY ROXY http://bit.ly/myroxyapp a další předprodeje, na místě: 280,- Kč
Line-up:
23:00 - 01:30 Loutka
01:30 - 03:30 Agoria (FR)
03:30 - 06:00 Fatty M

2nd stage: Ondrej K & Zissou
 
 
Francouzská techno legenda Agoria vystoupí v pátek v Roxy
Francouzský techno inovátor Agoria poprvé v Čechách

Na techno scéně není tento DJ, producent a majitel labelu Sapiens žádným nováčkem. Pod pseudonymem Agoria se přes dvacet let skrývá Francouz Sébastien Devaud, autor několika alb a desítek singlů. Je to jen pár měsíců, co se jeho fanoušci dočkali dalšího sólo EP s názvem "Boomerang". Ani se neohřálo na stáncích a už se všechny jeho tři tracky objevily například v rámci nedávné výstavy v londýnské galerii Tate Modern. Jsme si jistí, že alespoň jeden z nich určitě zazní i v květnu v pražské Roxy! Předprodej začíná 9. března přes MY ROXY. Pro registrované s 10% slevou prvních 24 hodin.

 

Jako syn operní pěvkyně a architekta se odmala pohyboval v prostředí hudby a výtvarného umění. To ho přivedlo zprvu k hip-hopu nebo Princovi, později pak k pionýrům techna, jakými jsou Derrick May, Kenny Larkin či Underground Resistance. Není tak překvapením, že většina jeho setů je postavena především na detroitském zvuku. S těmi brázdí kluby a festivaly po celém světě. Zahrál si ale i na spoustě netypických míst. Například na vrcholu pařížského mrakodrapu Tour Montparnasse.

Agoria


Stále zmiňujeme techno, ale Agoriu není radno škatulkovat. Často se totiž vydává na výlety do světa sound designu a filmové hudby, kde ventiluje svoji verzatilitu a lásku k jiným žánrům. Ale ani to mu nestačí. Založil festival Nuits Sonores a ještě další label Infinité. Skrze ně se snaží širšímu publiku představit více experimentální umělce a hudbu s náročnými aranžemi. Netají se tím, že jeho hlavním cílem je posluchače neustále překvapovat. Vypadá to, že 18.5. nás v ROXY čeká povedený techno večírek se spoustou neočekávaných okamžiků.

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016