PARTYINFO

 

UNPLUGGED

Datum konání:
22.06.2017 - čtvrtek
Místo konání:
Praha - houseboat U Bukanýra
DJs:
Letní terasa: lounge atmosphere by DJ Mr. Ultrafino
Music Bar: Face (techno.cz) feat. MC Manda, Synaptik, Babe LN (Radio 1)
Info:
http://www.bukanyr.cz
Popis:
start: 18:00, vstup: zdarma
 
 
Multižánrový Unplugged již tento čtvrtek na vodě

Tak jak? Počasí nám konečně přeje a všechny bez výjimky nás to už zase táhne ven z Prahy stověžaté, někam tam, kde mají maximálně jednu malou věžičku a vůbec nikomu to nevadí... Ještě před tím, než se tak stane a i vy se rozutíkáte za krásami naší země a nasajete léto se vším všudy každým pórem vašeho těla, máte už jen pár posledních šancí užívat si to nejhezčí roční období v naší metropoli. Ano, ač je to k nevíře, i tady se dá skvěle vegetovat a lenošit s množstvím parků a vodních ploch, kde to tak příjemně chladí, voní a baterky pro další náročné pracovní dny se dobíjí úplně samy. Příjemnou oázou klidu, kde to tak pomalu plyne, až snadno zapomenete na své další životně důležité plány a cíle, je prostor pod Štefánikovým mostem s náplavkou, kde to rozhodně nevypadá jako na Václaváku. Právě zde kotví už pěkných pár let oblíbený House boat U Bukanýra a zrovna v tomto období to tady žije ještě o něco více. Horní otevřená terasa přeje všem příznivcům zlatavého moku a grilovaných specialit již odpoledne, od deseti večer si zas na své přijdou všichni tanečníci a milovníci kvalitní muziky o patro níže. Každý čtvrtý čtvrtek v měsíci se tu koná párty Unplugged a nejinak tomu bude 22. června!

 

Hezky pěkně s předstihem pro vás máme navíc lodní řád pro tuto noc! Párty zahájí už tradičně krátce po desáté již dobře sehraná dvojice DJ Face & MC Manda, což v praxi znamená nové roztočené dvanáctipalce z žánrových oblastí deep house a tech house versus sametový vokál, který hbitě reaguje na aktuální situaci na parketě a pozvolné budování atmosféry... Na dvouhodinový jam pak snadno naváže dlouholetá moderátorka Radia 1 Babe LN, kterou na notoricky známé frekvenci 91,9 MHz můžete slýchat vždy ve středu a v pátek od pravého poledne. Tentokrát však vystoupí od půlnoci a moderátorské řemeslo pověsí na dvě hodiny na hřebík! Komentování setu totiž přenechá vám a obdobně jako v éteru hravě dokáže, že drum´n´bass není všechno, co se třpytí... Hudbu totiž už po léta rozděluje jen na tu dobrou a na tu špatnou a jistá v kramflecích si je i co se rovné rytmiky týče. Také střídající Synaptik platí několik posledních let za multižánrové hráče a speciálně pro Unplugged roztočí ve finálové části večera svou sbírku house music! Sečteno podtrženo – to máme hned tři pohledy na žánr, který vyhlášenému house boatu nebývale svědčí a teď už jen svorně věříme, že si během těch šesti hodin vyberete ten "svůj"...Léto budiž pochváleno a je úplně jedno, kde ho právě teď trávíte... Tip Pražákům pro jeden příjemný večer uprostřed týdne jsme vám právě předložili a je opravdu jen na vás, zda se v inkriminovaný den k Vltavě vydáte. Budeme se každopádně těšit i na tu vaši návštěvu - vězte, že tady se na 100% odreagujete s bonusovým pohoupáním na vlnách, což není zrovna málo...

Techno.cz: "Nemusíte nás jen číst, přijďte nám říct do očí, co máte na srdci!"

P.S. Další díl párty Unplugged se koná 27. července a tentokrát vám zahrají DJs: Face (techno.cz) feat. MC Manda, Sta a Ollgoy feat. FK (sax).

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016