PARTYINFO

 

AIR FESTIVAL

Datum konání:
28.07.2017 - 29.07.2017
Místo konání:
Hradec Králové - Festival Park, letiště
DJs:
KSHMR (USA), Timmy Trumpet (AUS), Swanky Tunes (RU), Matroda (HR), Lucky Charmes, Brooks (NL), Jonas Aden, Stadium X (HU), Madison Mars (EST)
Info:
http://www.airfestival.cz
Popis:
vstup: předprodej: pandaticket.cz 790,- Kč / 890,- Kč
 
 
AIR Festival přiveze poprvé do Čech Madisona Marse

Jen dva týdny po ohlášení pětice Matroda, Lucky Charmes, Brooks, Jonas Aden a Stadium X tasí AIR Festival z rukávu další eso - Madisona Marse, který si v červenci ve Festivalparku odbude českou live premiéru! Díky AIR Festivalu v naší zemi prvně vystoupí také KSHMR, který bude spolu s Timmy Trumpetem letošnímu ročníku vévodit.

 

"Hudba z vesmíru". Tak popisuje svůj zvuk sám Madison Mars - jedna z nejostřeji sledovaných nových hvězd elektronické scény. Jeho talentu jako první propadl Don Diablo, na jehož labelu Hexagon estonský DJ a producent Madison Mars debutoval. Stačily dva singly "Theme O" a "Milky Way", které společně zaznamenaly téměř 15 milionů streamů, aby bylo všem zřejmé, že s tímto estonským DJem a producentem je třeba počítat. Rychle rostoucí řady příznivců Madisona Marse se ještě více rozšířily v loňském roce, kdy vyšel jeho remix hymny Sama Feldta "Been A While" a předělávka klubového hitu "Blackout" od amerického dua Tritonal. Královské tažení Marse vzápětí pokračovalo v podobě EP "Ready Or Not", které do svých setlistů okamžitě zahrnula většina světových prvoligových DJů. K Vánocům věnoval svým fanouškům dárek v podobě skladby "House Party" ke stažení zdarma a ke konci února se pochlubil zatím posledním přírůstkem do jeho diskografie, novým singlem "We Are The Night" s nádhernými vokály od zpěvačky Sanjana Ghosh.

Madison Mars
AIR Festival 2017 se uskuteční v královehradeckém Festivalparku 28. a 29. července a přestože jeho program ještě zdaleka není kompletní, už v tuto chvíli je nabitý ostrou municí v podobě KSHMRa, Timmyho Trumpeta, Matrody, Lucky Charmes, Brooks, Jonase Adena a Stadium X.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti pandaticket.cz za 890,- Kč.

Více na www.airfestival.cz.

 
AIR Festival přidává dalších pět atraktivních účinkujících AIR Festivalu budou letos vévodit Timmy Trumpet a KSHMR

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016