PARTYINFO

 

MAGNETIC

Datum konání:
05.05.2017 - pátek
Místo konání:
Praha - PVA Letňany
DJs:
Kryder, Kura, Jewelz & Sparks, Cesqeaux (Barong Family), Nervo, Blasterjaxx, John Culter
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 19:00, vstup: 790,- Kč (cena se zvýší až na 1.290,- Kč), VIP All Inclusive: 2.500,- Kč (cena se zvýší až na 3.500 Kč) www.ticket61.com
 
 
Blasterjaxx přivezou na Magnetic Festival nové EP
Nervo se vrací po čtyřech letech na Magnetic Festival

Sestry Miriam a Olivia Nervo již téměř deset let dokazují, že jejich všestranný talent vládne taneční scéně a titul "Women of EDM" je naprosto na místě. Ať už vystupují na největších festivalech světa, produkují hudbu, píšou k ní texty, režírují hudební videa nebo zpívají, vždy to vzbuzuje nebývalý zájem. Aby také ne, když autorsky stojí nejen za svými hity, ale také se podílejí na tvorbě umělců jako Ke$ha, Ashley Tisdale, The Pussycat Dolls, Kylie Minogue, Britney Spears, Kelly Rowland, Afrojack, Armin Van Buuren nebo David Guetta. Právě David Guetta jim může vděčit za hit "When Love Takes Over", který byl oceněn cenou Grammy.

 

Psaní skladeb pro jiné umělce bylo jejich prvním vykročením k vlastní hudební kariéře. V 18ti letech podepsaly první kontrakt s vydavatelstvím, což byl impuls k tomu, aby se přestěhovaly do Londýna, kde se na London School Of Sound naučily producentské postupy a začaly skládat také pro vlastní projekt – NERVO. Originální cit pro melodii a kreativní texty byly hnacím motorem, který rychle dostal NERVO do širšího povědomí v rámci taneční scény. Producentské spojení s Davidem Guettou a společné vystupování byl pak jen další velký krok k tomu, aby se ani ne během jednoho roku objevily na všech zásadních EDM festivalech světa. V roce 2011 spustily vlastní radio show NERVOnation.

Nervo
V roce 2015 vydaly debutové album "Collateral" a o rok později založily na Armada Music vlastní sub-label Got Me Baby! Records. Kromě toho stihly v tomto roce produkovat také skladby "People Grinnin’", "Anywhere You Go", "Forever Or Nothing" a "Alone", kterými opět dokázaly, že pro ně hudební styly nemají hranice.

NERVO – "The Way We See The World"
NERVO – "Revolution"
NERVO – "Like Home"
NERVO – "Hold On"
NERVO – "Reason"
NERVO – "We’re All No One"

Vstupenky na MAGNETIC Festival, který proběhne 5. května 2017 v PVA Expo v Praze, je možné zakoupit na www.ticket61.com. V prodeji jsou též VIP – All Inclusive vstupenky, které zahrnují vstup na VIP terasy a neomezenou konzumaci všech nápojů po celou noc.

Facebook Event

 
Cesqeaux na květnovém Magnetic Festivalu Kryder přiveze do Prahy to nejlepší ze Sosumi Records Jewelz & Sparks poprvé na Magnetic Festivalu Portugalec Kura na květnovém Magnetic Festivalu

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016