PARTYINFO

 

SMOKING FAST FINGERS

Datum konání:
20.12.2013 - pátek
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
A.SKILLZ (UK), NU:TONE (UK), N’Zym, Babylon Rocker, 2K
 
 
A.Skillz a Nu:Tone v rámci finále Smoking Fast Fingers
Ubalte si to s Krafty Kuts, Ed Solo a Nu:Tone

Legendární značka cigaretových papírků Smoking vám přináší jedinečnou soutěž - Mistrovství ČR v balení cigaret - Smoking Fast Fingers. Soutěž bude mít zastávku v Ostravě (Marley), Brně (Fléda) a v Praze (Roxy). Každou noc vyšperkují domácí DJové a zahraniční hvězdy. Minimálně dvouhodinové sety rozbalí Krafty Kuts, Ed Solo a Nu:Tone.

 

Soutěž
Smoking Fast Fingers je soutěž o nejrychlejšího baliče cigaret, do které se může přihlásit libovolný uživatel nebo uživatelka cigaretových papírků, starší 18 let. Hlavní výherce si to pak ubalí přímo na Jamajce! Přihlášku a kompletní pravidla najdete na www.fastfingers.cz

Smoking Fast Fingers v Ostravě, 23.11.2013, Marley

První zastávku Smoking Fast Fingers završí král breaků z Brightonu – Krafty Kuts (UK). I když do poslední chvíle nevíte, čím vás zlomí v pase, vždycky můžete čekat nějaký hudební klenot s datem výroby mezi rokem 1980 a dneškem. Jeho znalosti a djská zručnost jsou opravdu obdivuhodné. Ať už je to funk, soul, jazz, elektro, hiphop, vždycky to dokáže přetavit v maximálně zábavné a svižné sety. Tentokrát vedle něj nebudou stát Fatboy Slim, Prodigy ani Rolling Stones, ale všichni, kdo se přijdou bavit na první kolo soutěže do ostravského klubu Marley.

https://soundcloud.com/kraftykuts/krafty-kuts-summer-festival

Smoking Fast Fingers v Brně, 6.12.2013, Fléda

Během sedmihodinového programu vystoupí pět djů, kterým bude vládnout matador lámaných beatů ED SOLO z líhně hudebních šikulů britského labelu Finger Lickin‘ Records. Kvalitní drum 'n' bass, breaky nebo dubstep v až neskutečné kadenci – základní přednosti tohoto dje a producenta, kterého můžete často vídat a slyšet po boku kolegů jako Krafty Kuts nebo Deekline. V každém případě hudba, která vás rozhodně bude motivovat balit hodně rychle. Vedle ED SOLA se postaví DJ Aka a N’Zym, kterého si mnozí pamatují z desetihodinového setu na letošním festivalu Mácháč ve Smoking Roll Zone.

Ed Solo Live on Arcadia StageSmoking Fast Fingers v Praze, 20.12.2013, Roxy

Finále soutěže se vrátí do prostor, které nemusíme nikomu představovat. Pomalu by se dalo to samé říct také o headlinerovi večera. Z labelu Hospital Records si do Prahy odskočí britský drum and bassový producent a dj Nu:Tone, který je zároveň polovinou dua Nu:Logic, kde ho doplňuje kolega Logistics.

Hospital Mix 3 - Mixed By Nu:Tone


Vstupenky na všechny tři akce je možné zakoupit v předprodeji smsticket.cz a přímo na místě v klubu. Start je vždy ve 21:00.

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016